“5 Pyetje nga Babaramo” 35 ditë nga zgjedhjet. I ftuar Boiken Abazi

Shpërndaje në
Boiken Abazi, kandidati për Qarkun e Tiranës i mbështetur nga Lëvizja VETËVENDOSJE! për zgjedhjet e 25 prillit ishte i ftuar mbrëmjen e shkuar në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” në Report TV ku foli për kandidimin e tij, Iliaz Shehut në Lezhë, Kreshnik Merxhanit në Gjirokastër, për projektin politik të Lëvizjes VETËVENDOSJE! si dhe për qeverinë e re të Kosovës. Intervistën e ndiqni të plotë prej minutës 59:00.

+ posts