Adi Krasta në ‘A Show’ – Arbër Zaimi

Shpërndaje në

Arbër Zaimi ishte mbrëmë i ftuar në intervistë me gazetarin Adi Krasta në Syri TV ku foli për qeverinë e re të Kosovës të drejtuar nga kryeministri Albin Kurti, si dhe për fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri dhe kandidatët Abazi, Shehu dhe Merxhani të mbështetur nga Lëvizja VETËVENDOSJE! të cilët garojnë përkatësisht në qarqet e Tiranës, Lezhës dhe Gjirokastrës.

+ posts