Arbër Zaimi në “Arnautistan” me Mustafa Nanon

Shpërndaje në

Arbër Zaimi, i ftuar në MCN TV në intervistë me gazetarin Mustafa Nano, foli për Lëvizjen VETËVENDOSJE!, projektin e saj politik në Shqipëri, pjesëmarrjen në zgjedhjet e 25 prillit përmes tre kandidatëve nga zgjedhësit – Boiken Abazi, Iliaz Shehu dhe Kreshnik Merxhani – si dhe për zhvillime të tjera.

+ posts