”Asnjë parti e denjë si partnere e LVV”, Feraj mohon bashkëpunimin e mundshëm me Listën Serbe

Shpërndaje në

I ftuar në Euronews Albania mëngjesin e sotëm, Hysamedin Feraj ka folur për fitoren e pritshme të Lëvizjes VETËVENDOSJE! të dielën e 14 shkurtit, si dhe për ndryshimet thelbësore që do të ndërmarrë kabineti i drejtuar nga kryeministri në ardhje Albin Kurti në drejtim të restaurimit të institucioneve të shtetit, të shpërdoruara dhe dëmtuara nga partitë e regjimit të vjetër, në bashkëpunim me levat e Beogradit në Kosovë.

+ posts