Elvis Hoxha në Vizion Plus për kandidimin e Kreshnik Merxhanit në zgjedhjet e 25 prillit dhe situatën në Kosovë

Shpërndaje në
Elvis Hoxha ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në intervistë në Vizion Plus ku foli për kandidimin e Kreshnik Merxhanit në Qarkun e Gjirokastrës për zgjedhjet e 25 prillit, projektin e LVV në Shqipëri dhe situatën në Kosovë me pritshmërinë popullore për fitoren e thellë të Lëvizjes VETËVENDOSJE! në 14 shkurt. Intervistën e ndiqni nga minuta 9:40.
+ posts