Kandidati i LVV për deputet në Shqipëri, Merxhani: Nuk mjaftohemi me kandidimin në 3 qarqe!

Shpërndaje në

Kandidati për deputet i mbështetur nga Lëvizja VETËVENDOSJE! në Shqipëri, për Qarkun e Gjirokastrës, Kreshnik Merxhani, ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” në Report TV ku foli për projektin politik të LVV, kandidimin e tij, Boiken Abazit dhe Iliaz Shehut, si dhe evidentoi duke propozuar zgjidhje për problemet lidhur me trashëgiminë kulturore në Gjirokastër dhe gjithë Shqipërinë.

+ posts