Zaimi: Fitorja e Kurtit ka ndikuar në deklaratat e Ramës

Shpërndaje në

Arbër Zaimi ishte i ftuar në Ora News në intervistë me gazetarin Sebastian Zonja, ku foli për zhvillimet në Shqipëri e Kosovë – pjesëmarrjen e tre kandidatëve të mbështetur nga LVV Shqipëri në zgjedhjet e 25 prillit, formimin e qeverisë së re të Kosovës si dhe pritshmëritë prej saj në politikën e brendshme dhe bashkëpunim me qeverinë e Shqipërisë.

+ posts